Jdi na obsah Jdi na menu
 


anko Praha PH+SČ přebor - C Tomáš Hrdonka  Nad Kajetánkou
 Praha 6 169 00
602 311 344 banko@seznam.cz
 Black Angels LUXUS Praha PH+SČ liga - B Martina Raušová  Čeljabinská 655/10
 Praha 10 - Vršovice 100 00
723 516 956 sekretar.blackangels@seznam.cz
 Black Angels LUXUS Praha B PH+SČ soutěž - A Martina Raušová  Čeljabinská 655/10
 Praha 10 - Vršovice 100 00
723 516 956 sekretar.blackangels@seznam.cz
 Bulldogs Brno Fortuna extraliga Jan Kadlec  Sochorova 5
 Brno 616 00
776 126 680 sekretar@bulldogs.cz
 Bulldogs Brno B 3. liga mužů - divize VI Jan Kadlec  Sochorova 5
 Brno 616 05
776 126 680 sekretar@bulldogs.cz
 C.S.K.A. Hlásná Třebaň 2. liga mužů - divize II Martin Sejk  Koněvova 190
 Praha 3 130 00
603 762 706 siki9@volny.cz
 C.S.K.A. Hlásná Třebáň 2. liga mužů - play-up    
 
   
 Cobra Radnice 4. liga mužů - divize I Pavel Reiter  Sídliště 506
 Radnice 338 28
737 454 170 Pavel.Reiter@tiscali.cz
 ČSKA Ostrava Moravskoslezská liga mužů Radim Truchlý  Břustkova 17
 Ostrava 700 30
604 172 080 cska.ostrava@centrum.cz
 DDM Sokolov 4. liga mužů - divize I Karel Prokopec  Tylova 1583/4
 Kraslice 358 01
731 717 819 km.prokopcovi@volny.cz
 DDM Stod 3. liga mužů - divize I Roman Kuběna  Nádražní 722
 Stod 333 01
603 208 026 mddmstod@volny.cz
 Death Stars FBC Liberec C Liberecká liga mužů David Kodýtek  Dobiášova 851/5
 Liberec 6 460 06
732 345 557 severovychod@fbcliberec.cz
 Desperados 3. liga mužů - divize IIIB Miroslav Gregor  Malenická 1785
 Praha 4 140 00
775 628 236 gregor.mirek@seznam.cz
 Desperados SNW B PH+SČ přebor - B Miroslav Gregor  Malenická 1785
 Praha 4 140 00
775 628 236 gregor.mirek@seznam.cz
 Devils Velký Týnec Olomoucký přebor mužů Michal Novák  Kmochova 30
 Olomouc 779 00
775 133 598 xmychalx@seznam.cz
 Dukla Rangers Tábor 2. liga mužů - divize III Michal Janíček  Lipová 497/3
 Sezimovo Ústí II. 391 02
775 35 50 50 duklatabor@seznam.cz
 Dukla Rangers Tábor B Jihočeská liga mužů Michal Janíček  Lipová 497/3
 Sezimovo Ústí II. 391 02
775 35 50 50 duklatabor@seznam.cz
 Eldorado - DTJ Trutnov Královéhradecká liga mužů Jiří Luks  Bří Čapků 245
 Trutnov 541 02
777 571 712 lucaeux@seznam.cz
 EMCO Cholerics PH+SČ liga - B Petr Tomčík  Nad Mlýnským Potokem
 Praha 10 ? Dubeč 107 00
605 480 581 xtomcik@seznam.cz
 EVVA FBŠ Bohemians Fortuna extraliga Martin Musil  Jančova 414
 Praha 18 199 00
777 168 745 muzi-a@florbal-skola.cz
 EVVA FBŠ Bohemians B 2. liga mužů - divize II Martin Musil  Jančova 414
 Praha 18 199 00
777 168 745 muzi@florbal-skola.cz
 F.A.T.R. Dubňany 3. liga mužů - divize VI René Falta  Sadová 7
 Hodonín 695 01
606 216 951 faltar@seznam.cz
 F.A.T.R. Dubňany B Jihomoravská liga mužů Pavel Blaha  Náměstí 15. dubna
 Dubňany 696 03
731 601 754 BlahaP@ssz.cz
 F.B.C. Nové Město n/M 3. liga mužů - divize IV Miloš Vokatý  Nad Stadionem 1304
 Nové Město n/M 547 01
605 579 009 fbcnovemesto@seznam.cz
 F.B.K. Štajgřy Ostrava Moravskoslezský přebor mužů - divize B Jiří Kábrt  Krůčkova 753
 Ostrava Svinov 721 00
604 214 693 jiri.kabrt@stajgry.net
 F.C. Vorms Praha 2. liga mužů - divize II David Šmerda  Svojšovická 2836
 Praha 4 141 00
604 384 549 dsmerda@centrum.cz
 F.C. Vorms Praha B PH+SČ přebor - B David Šmerda  Svojšovická 2836
 Praha 4 141 00
604 384 549 dsmerda@centrum.cz
 FB Hurrican Karlovy Vary 2. liga mužů - divize I Martin Kratochvíl  Mlýnská 462
 Žlutice 364 52
777 879 243 hawai_kratochvil@email.cz
 FB Hurrican Karlovy Vary B 4. liga mužů - divize I Tomáš Jílek  Jiráskova 1278
 Nejdek 362 22
737 230 819 fiznerp@volny.cz
 FbC 98 Chomutov Ústecká liga mužů Jiří Tlustý  Ctiborova 1694/4
 Chomutov 430 01
604 924 356 fbc98@post.cz
 FbC Akademik UASK Vyškov 3. liga mužů - divize VI Stanislav Chvosta  Na Hraničkách 17
 Vyškov 682 01
777 616 512 Cstanda@seznam.cz
 FBC Asper Šumperk 3. liga mužů - divize VII Martin Heger  Bludovská 2
 Šumperk 787 01
774 198 425 hegis@seznam.cz
 FBC Asper Šumperk B Olomoucký přebor mužů Martin Heger  Bludovská 2
 Šumperk 787 01
774 198 425 hegis@seznam.cz
 FBC Baník Stříbro 3. liga mužů - divize I Petr Kocek  V Domkách 322
 Stříbro 349 01
606 626 006 info@fbcstribro.net
 FbC Barracudas Slaný 3. liga mužů - divize IIIA Jan Protiva  Pokorného 1189
 Slaný 274 01
777 597 100 protivnej@seznam.cz
 FBC Beerboys Libina Olomoucká liga mužů Lukáš Vrána  č.p. 339
 Libina 788 05
602 723 467 vrana@tiscali.cz
 FBC Cannibals Lipník Olomoucká liga mužů Pavel Váňa  Drahotuše 309
 Drahotuše 753 61
606 910 040 1.sbc.lipnik@centrum.cz
 FBC Ceteris Paribus PH+SČ soutěž - B Ondřej Hlosta  U Krbu 22
 Praha 10 100 00
775 011 095 ondrejhlosta@centrum.cz
 FBC Česká Lípa 2. liga mužů - divize I Jan Jedlička  Wolkerova 173
 Nový Bor 473 01
721 681 735 muzia@fbcceskalipa.cz
 FBC Česká Lípa B 3. liga mužů - divize II Jakub Kočan  Slovanka 412
 Česká Lípa 470 01
608 507 718 muzib@fbcceskalipa.cz
 FBC České Budějovice Jihočeská liga mužů Tomáš Stančík  J. Bendy 3
 České Budějovice 370 05
777 936 206 jarda.buch@centrum.cz
 FBC Český Krumlov 3. liga mužů - divize V Marek Veselý  Dr. Tůmy 5
 České Budějovice 370 01
602 325 709 marek.vesely@seznam.cz
 FBC Český Krumlov B Jihočeská liga mužů Václav Čáslava  Zvonkova 409
 Český Krumlov 381 01
732 353 932 casa1978@seznam.cz
 FBC DDM Český Těšín Moravskoslezská liga mužů Jiří Pavlica  Dukelská 1
 Český Těšín 737 01
777 972 678 fbcceskytesin@centrum.cz
 FBC DDM Kadaň 2. liga mužů - divize I Petr Hybner  Máchova 791
 Kadaň 432 01
728 458 560 florbalkadan@seznam.cz
 FBC DDM Kadaň Mužská reprezentace    
 
   
 FBC DDM Kadaň 2. liga mužů - play-up    
 
   
 FBC DDM Kadaň B 3. liga mužů - divize II Petr Hybner  Máchova 791
 Kadaň 432 01
728 458 560 florbalkadan@seznam.cz
 FbC Dino Plzeň 4. liga mužů - divize I Roman Dvořák  Jablonského 71
 Plzeň 326 00
724 353 510 dinosmejd@atlas.cz
 FbC Dohoda Brno Jihomoravská liga mužů Josef Pirochta  Axmanova 12
 Brno 623 00
608 820 669 j.pirochta@atlas.cz
 FbC Dolní Němčí Zlínská liga mužů Miroslav Kadlček  Na Výsluní III 704
 Dolní Němčí 687 62
777 661 742 fbcdn@seznam.cz
 FbC Domažlice Tiger Lilies 3. liga mužů - divize I Michal Havlovic  U Zastávky 218
 Domažlice 344 01
776 379 592 michal.havlovic@seznam.cz
 FBC Dynamis PH+SČ přebor - A Jakub Lacina  Pšeníčkova 674
 Praha 4 142 00
604 239 814 jakub.lacina@seznam.cz
 FBC Dynamis B PH+SČ soutěž - C Martin Smrt  Plavínova 14
 Praha 3 130 04
606 874 253 martin@martinsmrt.com
 FBC Dynamo Strakonice 3. liga mužů - divize V Václav Vrhel  Bezděkovská 431
 Strakonice 386 01
605 737 221 vaclav.vrhel@seznam.cz
 FBC Ekonom PH+SČ soutěž - A Tomáš Pachl  Milánská 461
 Praha 109 00
604 332 070 pachl.t@seznam.cz
 FBC Fekete Kutya PH+SČ soutěž - C Jan Cikánek  Třebohostice 35
 Škvorec 250 83
776 332 362 jancikanek@tiscali.cz
 FBC Fencers Havířov Moravskoslezský přebor mužů - divize B Jiří Milerski  Slovanská 1218/4
 Havířov 736 01
777 558 386 milerski@email.cz
 FBC Fermenté Bohumín Moravskoslezský přebor mužů - divize C Jakub Cieslar  Zahradní 788
 Bohumín 735 81
732 638 678 fermente@seznam.cz
 FBC Frýdek-Místek Moravskoslezský přebor mužů - divize B Petr Řeha  Javorová 2943
 Frýdek-Místek 738 01
775 637 045 fbc.fm@seznam.cz
 FBC GANG Bruntál Moravskoslezský přebor mužů - divize C Jiří Snášel  Alřírská 1
 Ostrava Poruba 708 00
777 002 953 jiri_charous@centrum.cz
 FBC Hamsters Vysočany 3. liga mužů - divize IIIA Vlastimil Mareš  Čihákova 20
 Praha 9 190 00
724 911 473 muzi_a@fbcvysocany.org
 FBC Hamsters Vysočany B PH+SČ přebor - B Vlastimil Mareš  Čihákova 20
 Praha 9 190 00
724 911 473 muzi_b@fbcvysocany.org
 FBC Hopochos PH+SČ soutěž - D Pavel Zikmund  U Cukrovaru 725/32
 Praha 9-Vinoř 190 17
731 534 675 ziki@centrum.cz
 FBC Hornets Praha PH+SČ soutěž - D Radek Sýkora  Dukelských hrdinů 43
 Praha 7 170 00
604 622 655 caliber@caliber.cz
 FBC Hypnotix PH+SČ přebor - A Vít Zima  Skořepka 8
 Praha 1 110 00
603 823 470 hypnotix.flor@seznam.cz
 FBC Innebandytos Hradec Králové Královéhradecká liga mužů Ondřej Středa  Máslojedy 70
 Smiřice 503 03
776 375 727 o.streda@seznam.cz
 FBC Jokers Ostrava Moravskoslezský přebor mužů - divize B Petřek Tomáš  Sámova 12
 Ostrava 700 30
777 828 406 fbcjokersostrava@seznam.cz
 FBC Kladno 1. liga mužů Zdeněk Jirák  Heleny Malířové 2471
 Kladno 272 01
723 112 591 predseda@fbckladno.cz
 FBC Kladno B 3. liga mužů - divize IIIA Michal Bradáč  Na Růžovém poli 2565
 Kladno 2 272 02
608 710 420 michal.bradac@fbckladno.cz
 FBC Kralupy nad Vltavou PH+SČ soutěž - A Jiří Cimler  Hůrka 1057
 Kralupy n. Vlt. 278 01
720 565 556 semtexx@centrum.cz
 FbC Květná Zlínská liga mužů Přemysl Bartoš  U sv. Jána 818
 Květná 687 66
774 620 999 chamb@centrum.cz
 FBC Letohrad 2. liga mužů - divize III Petr Adamec  Orlice 82
 Letohrad 561 51
604 571 888 fbcletohrad@centrum.cz
 FBC Letohrad B Pardubická liga mužů Petr Adamec  Orlice 82
 Letohrad 561 51
604 571 888 fbcletohrad@centrum.cz
 FBC Liberec B 2. liga mužů - divize I Jan Martínek  Dobiášova 851/5
 Liberec 6 460 06
602 325 370 sekretar@fbcliberec.cz
 FBC Lynx PH+SČ přebor - C Tomáš Zíval  Choceradská 7
 Praha 4 141 00
608 012 077 fbclynx@volny.cz
 FbC Maddox Přelouč 2. liga mužů - divize III Aleš Pokorný  Mokošín 67
 Přelouč 535 01
723 407 351 alka88@email.cz
 FbC Malé Svatoňovice Královéhradecká liga mužů Aleš Jansa  Slunečná 337
 Trutnov 541 01
777 112 552 Mr.A18@seznam.cz
 Fbc Měddm Mariánské Lázně 3. liga mužů - divize I Jiří Škroch  17. listopadu 475
 Mariánské Lázně 353 01
728 573 873 florbalml@seznam.cz
 FBC Merkur Praha 2. liga mužů - divize II Vojtěch Kidles  Náměstí Míru 18
 Praha 2 120 00
731 171 079 fbcmerkur@seznam.cz
 FBC Merkur Praha B PH+SČ liga - B Vojtěch Kidles  Náměstí Míru 18
 Praha 2 120 00
731 171 079 fbcmerkur@seznam.cz
 FBC NEOTECH Sokol Písek 3. liga mužů - divize V Jan Koutník  Strakonická 243
 Písek 397 01
777 680 356 j.koutnik@centrum.cz